Mezinárodní doprava a spedice
Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > Kariéra > Nabídka práce

Nabídka práce

DISPEČER / DISPEČERKA MEZINÁRODNÍ DOPRAVY

Popis pozice:

  • plánování a organizace mezinárodní dopravy
  • vytěžování vozů a vedení související evidence
  • vystavování písemných objednávek, tvorba cen
  • komunikace se zákazníky, dopravci a řidiči
  • spolupráce s oddělením skladu a ekonomickým oddělením

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání
  • komunikativní znalost NJ nebo AJ podmínkou
  • uživatelská znalost práce na PC
  • samostatnost, spolehlivost, flexibilita
  • komunikační a organizační schopnosti
  • praxe v oboru a řidičský průkaz sk. B vítány

Nabízíme:

  • perspektivní a zajímavou práci
  • hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • zázemí stabilní firmy s významnou pozicí na trhu
  • pracovní doba PO – PÁ od 7:30 do 16:00 hod.
  • dobré platové ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody (stravenky, 5 týdnů dovolené, třináctý plat, penzijní připojištění, příspěvek do cafeterie, Multisport, pracovní jubilea, vitamínové balíčky a další benefity)
  • nástup možný od 1.6.2024

Kontakt pro zasílání životopisů:

Mgr. Zuzana Zemánková

E-mail: zemankova@feico.cz

Adresa: Háj 358, 798 12 Kralice na Hané